.

Мини 2mm Слот Типот на Шрафцигер За Мобилни Мобилен Телефон Поправка Алатка

Мини 2mm Слот Типот на Шрафцигер За Мобилни Мобилен Телефон Поправка Алатка

45.12
DEN 41.00 -9 %

Износ
Това е достапна

Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Земавме овие фотографии од самите себе.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Удобни гумени рака зафат Шрафцигер користат за поправка/open играчки и други електрични апаратот.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Материјал : Пластични и Хром vanadium челик легура Вкупна должина : околу 8cm,За завртка пречник од 2 мм(приближно) Боја : Црна Количина : 1 компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Врз основа на досегашното искуство. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
Мал Шрафцигер x 1
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.

Повеќе информации

Завртка Тип На Глава:
Дупчиња
Број На Модел На:
видете информации
Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Мини Шрафцигер
Големина:
about 8cm,For screw diameter 2 mm(approx)