.

1/4 - 1/4 OD PE Цевка Цевка Црево Фитинг Директно Backwash Контролира Топката Вентил Аквариум RO Вода Филтер Реверзна Осмоза Систем

1/4 - 1/4 OD PE Цевка Цевка Црево Фитинг Директно Backwash Контролира Топката Вентил Аквариум RO Вода Филтер

DEN 27.36

Износ
Това е достапна


Име : Контролираше Топката Вентил
Материјал : ПОМ( Polyoxymethylene )
Големина : 1/4" - 1/4" OD Цевка
Кликнете на фотографијата за да пронајдете повеќе ви се допаѓа :

Повеќе информации

моќност:
упатство
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Број На Модел На:
1/4- 1/4 OD цевка директно контрола
Порт Големина:
1/4
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
топката вентил
Температура на Медиумите:
топката вентил
Материјал:
ПОМ