.

2017 Мода рачно изработени DIY антички сребрен Малку Дрво легура pendant (50 парчиња/pack) ZA1103

2017 Мода рачно изработени DIY антички сребрен Малку Дрво легура pendant (50 парчиња/pack) ZA1103

330.24
DEN 202.00 -39 %

Износ
Това е достапна

Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Антички Сребрен Материјал : алуминиум Пакување Количина : 50 Парчиња Код Бр. ZA1103 Големина Приближно : 24x12mm Дупка со Големина Приближно : 2mm

Повеќе информации

Метална боја:
антички сребрен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ZA1103
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Patern:
мали приврзоци
Материјал:
Легура
кодот:
ZA1103
боја:
антички сребрен