.

KJjewel Антички Сребрен Позлатен Школка Шарм Приврзоци одговара на Одлуки Хривнија Накит Додатоци Diy Накит Наоди 18x15mm

KJjewel Антички Сребрен Позлатен Школка Шарм Приврзоци одговара на Одлуки Хривнија Накит Додатоци Diy Накит

61.92
DEN 47.00 -24 %

Износ
Това е достапна


Состојба 100% Сосема Нов Материјал Цинк ЛЕГУРА Доведе слободни Боја Како На Сликата Количини 10pcs Големина Дупка Големина 2mm 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

Повеќе информации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Наутички
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
шарм
Бренд Име:
KJjewel