.

Нова Топла Продажба На Отворено Лов Airsoft Нето-Тактички Шок Отпор Очи Заштита На Отворено Спортски Метал Mesh Очила Очила

Нова Топла Продажба На Отворено Лов Airsoft Нето-Тактички Шок Отпор Очи Заштита На Отворено Спортски Метал

805.44
DEN 556.00 -31 %

Износ
Това е достапна


Нова Топла Продажба На Отворено Лов Airsoft Нето-Тактички Шок Отпор Очи Заштита На Отворено Спортски Метал Mesh Очила Очила
Карактеристики на производот : Висок qualtiy & brand new
Овој Метал Mesh Очила е направен од челик жица mesh и високо квалитетни ПВЦ.
Тоа ги штити очите од впечатлива од страна на инсекти и повреда од страна на гранка во областа шума.
It 's совршен за Снимање Skirmash, Скијање, Возење, Отворено Активност, Лов & Воена Намена Употреба.
Функција :
Метал mesh очила
Мек сунѓер заоблени рамката внатре
Одлично за отворено игри како што се airsoft, сват, војна игра итн
Меки пластични пламен и ергономски дизајн го прават тоа носи удобно
Метал mesh може да издржи високи влијание
Силна заштита за очи и ви дава јасен преглед
Еластична главата рака со токи за лесно прилагодување
Боја : црна, маслиново проституција , МРАЧНА ЗЕМЈА Пакет се вклучени : 1 x Мрежа Очила
'

Повеќе информации

Функција:
УВ Заштита
Број На Модел На:
Нето
Бренд Име:
ROBESBON
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear