.

Бесплатен Превозот за продажба на сосема нов 10PCS Алуминиум heatsink 20*20*10мм Аудио засилувач heatsink сребро.

Бесплатен Превозот за продажба на сосема нов 10PCS Алуминиум heatsink 20*20*10мм Аудио засилувач heatsink сребро.

170.40
DEN 160.00 -6 %

Износ
Това е достапна

Бесплатен Превозот за продажба на сосема нов 10 PCS Алуминиум heatsink 20*20*10мм Аудио засилувач heatsink сребро и повеќе quanity ве молиме не заборавајте ме контактирате за да добиете попуст и ако не можете да најдете некои модел ве молиме исто така да контактирате со мене , ние ќе soucing за вас
Фабриката места : перка на променлива должина, отворот може да се оксидира боја, се сече, како што се обработка според купувачот побарувачката, цената на друг оператор.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или нашите предмети или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации . Работно време : (UTC+8) 8 : 45-12 : 00 часот; 13 : 00-22 : 00 часот . Услуга на светот,на Големо ,на мало, се откажат од превозот , Прилагодено за поддршка.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .Добредојдовте на Winwin ,
Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT Матрицата , Модули,електронски Кабли,customzied Сензори .Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.Експрес испорака (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ, итн.
ПОВРАТНИ информации
1.
(Белешка : Постојат голем број на кориснички и обработка на барања, ве молиме контактирајте со сервисот !!)
Услуга На Клиентите
ПЛАЌАЊЕ
1.Алуминиум heatsink итн добар квалитет,разумни цени и стилски дизајн согласно вашите потреби , Ние секогаш ќе се направи нашите напори за да ги задоволи со вас , со нетрпение очекувам да вашиот контакт . Купувачите треба да се обрне на товарни назад во Кина, ако проблеми твое .
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .
Ве молиме да обрнете внимание : Цел помалку од 7 не ќе имаат следење на број, но вие ќе добиете предмети за сигурни,
ве молиме контактирајте со нас за да добиете рефундација или навредуваат ако не се добие во рок од 60 работни денови .
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1. повеќе quanity ве молиме контактирајте ме за да добиете специјален попуст ! посакуваме да имате пријатен шопинг .Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
ПРЕВОЗОТ
1.) и пост сервис се дадени за превозот. Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки кога тоа се случило . 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.

Повеќе информации

Број На Модел На:
heatsink 20*20*10мм
is_customized:
Yes
Бренд Име:
custom-souring
квалитет:
A
MOQ:
10