.

12Pcs Злато Позлатен Дванаесет 12 констелација Комеморативна Монета Колекција Физички

12Pcs Злато Позлатен Дванаесет 12 констелација Комеморативна Монета Колекција Физички

911.52
DEN 820.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Цинк Легура, површината позлатени. Божиќ дизајн, двете страни Сувенири уметност & колекционерски, бизнис подарок празник декорација подарок Ова е за една монета, слики претставуваат предниот и задниот Дијаметар : 39mm/1.54" (референца еден јуани монета дијаметар : 25мм) Дебелина : 3мм/0.12" Главна c olor : Злато, Како слики прикажани Количина : 1 Сет (12 Pcs) Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 12 Pc x Комеморативна Монета (без мало пакет)

Повеќе информации

Бренд Име:
OOTDTY
Тема:
Ангел
Материјал:
Метал
Техника:
обложено
Стил:
Античкиот Имитација
Регионален Функција:
Европа
Година:
1840-1859