.

DIY Цртан филм Добро Време Цитати Бања Декорација ПВЦ Ѕид Налепница Љубов Двојка Дома Декор Decals Налепници Детска Соба Постер Мурали

DIY Цртан филм Добро Време Цитати Бања Декорација ПВЦ Ѕид Налепница Љубов Двојка Дома Декор Decals Налепници

DEN 123.84

Износ
Това е достапна

Добредојдовте Материјал : пвц ѕид налепница Пакување : една opp вреќа Лесно да се примени, лесно да се отстрани без да остават било леплива остатоци Лесно лепило директно на ѕид, на врата, огледало или било каква мазна површина сакате Направени со висок квалитет , пренослив и водоотпорен пвц налепница Можете да ја прилагодите големина на слика според вашата како ЗАБЕЛЕШКА : ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.

Повеќе информации

Големина:
Small
Број На Модел На:
HZ1007
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер,Мебел Налепници
Сценарија:
Стакло/Бања
Стил:
Цртан филм
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Шема
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Ефект:
35*46(cm*cm) само за референца,ве молиме diy