.

Новиот Кинески Стил Класичната Порцелански Цвет Вазна Дома Декорација Jingdezhen Добар Квалитет Рачно Изработени Висока Бела Глина Керамички Вазни

Новиот Кинески Стил Класичната Порцелански Цвет Вазна Дома Декорација Jingdezhen Добар Квалитет Рачно Изработени

2870.40
DEN 1464.00 -49 %

Износ
Това е достапна

Опис Име : famille се зголеми керамичка вазна Стил : новиот Кинески стил Направени во Jingdezhen Бренд : подобрување на Материјал : керамички,голема бела глина Големина : висина 29 см width10cm устата кол 7.5 cm нога кол 6cm Функција : дома декорација, свадба подарок, подарок за роденден присутни, housewarming, нов дом декорација, прозорецот на екранот, чување на екранот ковчегот, снимање реквизити, љубителите на денот на вљубените подароци, собирање модел, итн Пакувањето : картонска кутија со целокупната пена,многу безбедно Пакет се вклучени : вазна x1 Дрвени база не е вклучена

Повеќе информации

Бренд Име:
подобрување на
Големина:
L
Функција:
Tabletop Вазна
Број На Модел На:
Висока бела глина вазна
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Керамички