.

За Land Rover Discovery 4 LR4 Внатрешни работи Врата се Справи со Панел Трим ABS Хром Налепница 2010- Автомобил Додатоци за новодојдени 4pcs

За Land Rover Discovery 4 LR4 Внатрешни работи Врата се Справи со Панел Трим ABS Хром Налепница 2010- Автомобил

4752.00
DEN 4277.00 -10 %

Износ
Това е достапна


За Land Rover Discovery 4 LR4 Внатрешни работи Врата се Справи со Панел Покрие Трим ABS Хром Налепница 2010-2016 Автомобил Додатоци за новодојдени
Точка име : Внатрешни работи Врата се Справи со Панел Покрие Трим Материјал : ABS пластика Боја : сребрена и црна Одговара за Land rover discovery 4 2009-2016 Лесно да се инсталира Назад со 3m лепило лепак Ако ви треба било каква помош,јас сум на располагање во секое време.Ви благодариме.
Гаранција Решавање на било какви проблеми со вас во добар начин по комуникација.Наплата или замена ќе биде даден како сакате. Нема потреба да се врати единици назад, ако тие се оштетени или не како што е опишано. Можете да вратите некој производ,дури и оние што се во совршена состојба,во секое време пред цел завршување.Но треба да се плати се врати превозот надомест и restocking такса. Ако не можете да примате стока по 60days,ние ќе се целосно рефундирање на вашите пари. Инсталација : ве Молиме чистење на место, бидете сигурни дека нема прашина. Отстрани 3m лепак во грбот. Инсталирање на производи во право место. Не измијте го вашиот автомобил во 48hours.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Бренд Име:
metyoucar
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
500g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2010-2016
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
LLK273
боја:
СРЕБРЕНА,ЦРНА