.

Одговара за Хонда Фит 2013 Автомобил Анти Лизга Автомобил Вратата Слот Латекс Ритам Мат Внатрешни работи Првенство Перница Авто Додатоци 19pcs По Поставување

Одговара за Хонда Фит 2013 Автомобил Анти Лизга Автомобил Вратата Слот Латекс Ритам Мат Внатрешни работи Првенство

624.48
DEN 575.00 -8 %

Износ
Това е достапна


Одговара за Хонда Фит 2013 Анти Лизга 19pcs Автомобил Вратата Слот Латекс Ритам Мат Внатрешни работи Првенство Перница
Опис :
- Количина : 19pcs/set
- Материјал : Еколошки Латекс
- Боја : Црвена, Сина, Бела
(Само белиот еден е luminated тип.)
- Функција :
Флексибилни, Водоотпорен, Отпорен на Прашина, Отпорни на Висока Температура, Шок Апсорпција, Лесен за Чистење, Долг животен век.
Повратни информации
Би можеле да ни дадете добар фидбек и Целосна 5 ѕвезди за опис,превозот,комуникација ако не сте задоволни.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас одеднаш,ние ќе ви одговори што е можно поскоро откако ќе ја прочитате.
Ако стварта е оштетена,скршени и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.

Повеќе информации

боја:
црвена, бела, сина
Бренд Име:
muchkey
Материјал Тип:
Латекс