.

KEMAIDI Бесплатен Превозот Ѕид Монтирани, Сапун, Шампон Фармацевт Туш Помошник За Бања Болница, Хотел Течен Сапун Точење

KEMAIDI Бесплатен Превозот Ѕид Монтирани, Сапун, Шампон Фармацевт Туш Помошник За Бања Болница, Хотел Течен

1128.48
DEN 576.00 -49 %

Износ
Това е достапна


Функција : Трајни Цврста Конструкција ABS Течен Сапун Фармацевт Идеален за Сапун/Шампон/Балсам За Дома за Перење Home Користење на Ѕид Монтирани Инсталација ДОБАР Квалитет

Повеќе информации

Тип:
Течен Сапун Точење
Бренд Име:
YANKSMART
Број На Модел На:
5742
Главен Материјал:
Метал
Метал Течен Сапун Фармацевт По Завршувањето:
Хром
Функција:
Течен Сапун Фармацевт
Течен Сапун Фармацевт Тип:
Рака Сапун Фармацевт