.

LCL 920XL 920 XL (5-Pack) Мастило Компатибилен Кертриџ за HP Officejet 6000 /6500/6500 Безжични/6500A/7000/7500/7500A

LCL 920XL 920 XL (5-Pack) Мастило Компатибилен Кертриџ за HP Officejet 6000 /6500/6500 Безжични/6500A/7000/7500/7500A

652.32
DEN 652.00 -0 %

Износ
Това е достапна


Answer : ___________________________ NOTE :
Почитувани купувачи, ние сме во состојба да се испорача во следниве области : Обединување, Martinique, Guadeloupe, француска Гвајана, Mayotte, француска Полинезија, Нова Каледонија, Валис, Futuna, Canaria, Сеута, Мелила.
ФАБРИКАТА ПРОДАЖБА! БРЗО ЛОКАЛНИТЕ ПРЕВОЗОТ!
Опис :
100% СОСЕМА НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ НА МАСТИЛО КЕРТРИЏ ЗАГАРАНТИРАНА
100% Задоволството Загарантирана
: ) Боја и Мастило Волумен : Црна : 53ml, Цијан Магента Жолта : 15ml
: ) Вклучува : 5 Мастило Касети (5-Pack)
: ) Лесно да се инсталира : Пакетот вклучува упатството за корисникот.
: ) 100% задоволство гаранција : 24 месеци гаранција и 36-месечно рок на траење.
: ) За употреба во следниве :
HP Officejet 6000 /6500 /6500 Безжични/6500 A /7000/7500/7500 A
: ) Продавачот гаранција опис : целосна 24-месечен гарантен за 100% гаранција (контактирајте со нас!)
: ) 24-часовна поддршка за корисниците под никакви околности.

Повеќе информации

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
lcl
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
920xl
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
боја:
Црна, Жолта Цијан Магента