.

HDT-48-00 Универзална Цврста Рака клешти за контакти конектор терминал хром vanadium легиран челик хидраулични crimping алатки

HDT-48-00 Универзална Цврста Рака клешти за контакти конектор терминал хром vanadium легиран челик хидраулични

8560.32
DEN 8132.00 -5 %

Износ
Това е достапна


HDT-48-00 Универзална Цврста Рака клешти за контакти конектор терминал хром vanadium
легиран челик хидраулични crimping алатки
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : хидраулични crimping алатки
Модел : HDT-48-00
Материјал : хром vanadium легиран челик
Пакет големина : 15*15*10СМ
Тежина : 1 KG
Поле на примена :
автомобилската и воената, нафтени истражување, железнички, aerospace и други области. Автомобилската индустрија класа конектори, моторот специфични конектори

Повеќе информации

Тип:
Хидраулични Crimping Алатки
Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
HDT-48-00
is_customized:
Yes
Број На Производ:
FC673
Име на производ:
Хидраулични Crimping Алатки
Модел:
HDT-48-00
Материјал:
хром vanadium легиран челик
Пакет Големина:
15*15*10СМ
Тежина:
1KG
DIY Материјали:
Електрични