.

Облека де Соаре Кристал Beading Долги Вечерни Фустани 2017 Лажичка Вратот Капа Ракав Формално Наметки Сива Боја vestidos де феста

Облека де Соаре Кристал Beading Долги Вечерни Фустани 2017 Лажичка Вратот Капа Ракав Формално Наметки Сива

7632.00
DEN 5724.00 -25 %

Износ
Това е достапна


*Ние само го прифати враќањето на стандардна големина свадба gown во совршена, сосема нова состојба (без чад мириси, без шминка дамки, без промена). не Можеме да направи фустан иста како на сликата, ве молиме да се разбере ова, бидејќи тоа не е наш дизајн, но ние ќе се потрудиме да им понуди на секој клиент врвен квалитет.
Ве молиме љубезно кажете ни ја вашата следниве мерки (1 инч =2. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на продавачот само откако ќе се потврди задоволително приемот на наредбата.Не двоумете се повеќе да се земе на оваа високо-квалитетни фустан дома со најмалку пари.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ако вашата цел повеќе од 5 парчиња, едно време, ние ќе се применуваат на големо евтини превозот цена за вас.
Ние се специјализираат во правењето на свадба се облекуваат,вечер фустан,матурски фустани. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме да го пополните над големина за да се испрати мене. Ние не само што може да се направи стандардна големина се облекуваат, но, исто така, може да се направи според вашите сопствени мерења. венчаница не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и shawl crinoline petticoat (емисија за слики).
Купување Упатства
A.за години и ние имаме свои професионални и искусни работниот тим ,
Дизајн Елита,Професионална Шема Маркер ,Seamstresses······ Купи од нас , ќе добиете
1)Професионална и enthusiasatic услуги на клиентите ;
2)Брзо ракување со времето на својата цел;
3)Безбеден и брз меѓународен превозот;
4)Високо квалитетен производ со разумна цена;
5)Темелна По продажба на услуги на клиентите;
6)Попуст од цената за редовно клиентите .
Плаќање
PLS кликнете на "купи сега" копчето кога ќе го поставите некоја цел, тогаш тоа ќе доведе до крај на плаќање, а вие може да остават порака во однос на мерењата и боја. Ние не прифаќаме враќа без да ни се јавите.54 см)
целосна биста =__инчи
половината=__инчи
колковите=__инчи
горниот биста =__инчи
под биста =__инчи
брадавица да брадавица =__инчи
рамо до рамо =__инчи
должина рамо до биста=__инчи
пред должина рамо до половината =__инчи
надворешниот нога =__инчи (од половината на подот со твоите shose on)
висина = __инчи(од врвот на главата до подот без shose)
фустан во боја = __(можете да изберете боја од нашите боја шема)
Забелешка : Ако имате било фустан специфични барања, ве молиме да ми кажете, повторно кога ќе ми испрати мерења.
7) ОЕМ се Достапни, Купувачите Labels Прифати.
8) Trustful Плаќање од Страна на Зачувам, Western Union, Банкарски Трансфер, и др. Фустанот е изработен од мека и удобна ткаенина, кој открива природните облини на телото.

Повеќе информации

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18, 18W, 20, 20W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Силуета:
А-Линија
Воз:
Судот Воз
Бренд Име:
MZMSRHS
Вграден Градник:
Yes
Моден Елемент:
Гроздобер
Декорација:
Beading,Кристално
Деколте:
Брод Вратот
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
Вистински Слики:
No
Слика Тип:
Референца Слики