.

Професионални 6pcs Помине Уметност Вежба Битови+6pcs Пескарење Бендови Електрични Помине Вежба Машина Нокти Педикир Алатки Поставува

Професионални 6pcs Помине Уметност Вежба Битови+6pcs Пескарење Бендови Електрични Помине Вежба Машина Нокти

107.52
DEN 86.00 -20 %

Износ
Това е достапна


Карактеристика на Ова множество на најчесто користените помине пополнување делови комплет за нокти електрични вежба. Постојат 6 различни големина на датотека глави и 5pcs Пескарење Бендови. 6pcs/кутија, со 6pcs сенди, која одговара на повеќето професионални електрични дупчалки Тоа може да се примени на вистински ноктите / акрилни нокти Оригиналната кутија : НЕМА Боја : Како на сликата покаже Објект големина : 57*68*15mm Нето тежина : 36g Пакет тежина : 45g
Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро за Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Времето за испорака на Кина пост се регистрирате воздух mail и Singepore пост е околу 20-45 работни дена, откако беше објавено нормално . Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-60 дена.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Приклучоци Тип:
EU
Големина:
6pcs Nail Art Drill Bits+6pcs Sanding Bands
Број На Модел На:
ноктите вежба
Материјал:
Нерѓосувачки Челик