.

Нов Стил ! За КИА Оптима K5 -2017 ABS Пред + Централна Контрола Воздухот се Пропустливи Штекер Покрие Трим Modling Гарнитури 3pcs / set

Нов Стил ! За КИА Оптима K5 -2017 ABS Пред + Централна Контрола Воздухот се Пропустливи Штекер Покрие Трим

1241.28
DEN 1080.00 -13 %

Износ
Това е достапна

Одговара За КИА Оптима K5 2016 година -2017 левата рачка вози само ! Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : abs вклучени : 3 еез Лесно инсталирање и инсталиран од страна на 3 M лента. 3 M лента на грбот. Pls installled тоа внимателно. 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност.

Повеќе информации

Бренд Име:
lapetus
Година:
2016 година
Име На Модел:
12
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS