.

10PCS Пластични Bobbins За Pfaff Изразување 2.0, 3.0 & Креативна Визија 4.0,5.0 820921-096

10PCS Пластични Bobbins За Pfaff Изразување 2.0, 3.0 & Креативна Визија 4.0,5.0 820921-096

DEN 233.28

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Материјал:
Пластични
Тип:
Алатка Поставува
Бренд Име:
TOWASUISEI
Употреба:
Крстот-Бод