.

Леопард Минијатурни рачно изработени Смола и Кристал Пантер Figurine дивиот свет Украс Исклучителен Подарок и Занает Trinket Додатоци

Леопард Минијатурни рачно изработени Смола и Кристал Пантер Figurine дивиот свет Украс Исклучителен Подарок

DEN 1363.20

Износ
Това е достапна


1. Опис : Исклучителна Леопард Минијатурни рачно изработени Смола и Кристал Пантер Figurine дивиот свет Украс Подарок и Занает Trinket Додатоци .
2. Материјали : заштита на Животната средина смола и rhinestones .
3. Боја : S ilver .
4. Големина(cm) : Околу 25(Должина).
5. N.W. : Околу 0.7 кг.
6. Изработка : рачно изработени резба, electroplated и кристал embeded .
7. Примена : D ecoration, уметничка колекција, благодарност, подарок, фестивал, birthday (роденден), бизнис, сувенири и активности слави итн.
Сликите Ги Покажуваат :

Повеќе информации

боја:
Злато, Сребро.
Стил:
Модерна
Тема:
Животните
Бренд Име:
MEIBIN ЉУБОВ ПОДОБАР ДОМ
Материјал:
Смола
Изработка:
Рачно изработени Резба, Обоен, Electroplated и Кристал Embeded
Функција:
Украс, Подарок, Уметноста Колекција и Сувенири и сл.
Апликацијата Место:
Дом, Канцеларија, Кафе, Бар, Хотел, Продавница Прозорецот и Ресторан итн.
Апликацијата Позиција:
Рамна Површина
Боја:
златна сребро.
Големина:
About 25cm(length)