.

Современите природни Дрво Ѕид Светилка бело стакло абажур ѕид sconce за дома осветлување бања спалната соба коридор деко светла тела

Современите природни Дрво Ѕид Светилка бело стакло абажур ѕид sconce за дома осветлување бања спалната соба

3086.40
DEN 3086.00 -0 %

Износ
Това е достапна

11,Pls се разбере.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CE,RoHS
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
YY-KDB16
Боја На Каросеријата:
Бела
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
Бренд Име:
Newrays
Карактеристики:
Модерна
Е dimmable:
No
Материјал:
Дрво
Техника:
Врежани
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Без префрлате
Боја На Каросеријата:
Дрво боја
боја:
Дрво боја
Стил:
Модерната Северна Европа
Место:
Салон Студија Господар Спална соба бања Хотел Сала Хотел Опременост на бар