.

Yetaha 50Pc 1 Инчен 25мм Сунѓерот Чистење Полирање Шанса Подлога за Полнење За Автомобил Полирач Миење M6 Backer Плоча полски Алатка Автомобил-стил

Yetaha 50Pc 1 Инчен 25мм Сунѓерот Чистење Полирање Шанса Подлога за Полнење За Автомобил Полирач Миење M6 Backer

135.84
DEN 121.00 -11 %

Износ
Това е достапна


За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија ,Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење на број што може да ви помогне да заштедите на трошоците. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да го изберат "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail". Мешани цел > ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух пошта (со следење на број), можете да ги пратите на стоки. Руската Клиентите САМО може да изберете "Посебна Линија-YW", затоа што Русија поштата не ја прифати Кина Пост Воздух Mail без следење. Руската Custmers ќе ја испрати од "Специјална Линија-YW", кој е побрз од Кина Пост и имаат следење на број. Ви благодариме. За мешан нарачки, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот љубовен објект во кошничката прво ,и конечно се комбинираат вашата наредба за плаќање. Ви благодариме.
Карактеристики :
100% сосема нов.
Црна подлога е многу мека подлога. Тоа не нудиме мала сечење способност, но ние претпочитаат да можете да ја користите нашата завршувањето на полски со оваа подлога.
Тоа може да се донесе вашата боја на полн сјај и првично јасно палто на восок или глазура.
Портокал подлога е агресивна сечење подлога . На оваа подлога се користи за отстранување на тешки гребнатини и боја дефекти.
совршен за израмнување на јасно грб и се подготвува за finshing полски.
Жолта подлога е мека подлога ние нудиме. Оваа подлога е совршен за примена на восок или глазура. На оваа подлога нема сечење способност на сите.
Спецификации :
Дијаметар : 25мм/1".
Дебелина : 0.66".
Боја : Црна/Портокал/Жолта.
Backer Плоча Големина : M6x1. Пакет Листата :
50 компјутери x 1" полирање подлога (или 1 парче of M6 Backer Плоча)

Повеќе информации

боја:
Жолта X 50pcs, Портокал X 50pcs, Црна X 50pcs, Backer Плоча
Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Бренд Име:
Yetaha
Материјал Тип:
Сунѓерот
Специјални Функции:
за автомобил полирање
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Објектот Тежина:
0kg
боја:
Црна/Портокал/Жолта.
Дебелина:
0.66.
Backer Плоча Големина:
M6x1