.

Свадба Снабдување Corsages Младоженецот Boutonniere Невестата Деверуша врвка за околу Рака Цвет Сина СТП Calla Лили Бел Вештачки Цвеќиња Corsage

Свадба Снабдување Corsages Младоженецот Boutonniere Невестата Деверуша врвка за околу Рака Цвет Сина СТП Calla

230.40
DEN 207.00 -10 %

Износ
Това е достапна

Опис : *Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет,Рачно Изработени производ,тоа е многу Убаво за вашата свадба/партија/матурска,и др. *Предмет Тип : младоженецот boutonniere/рачен зглоб цвет *Пакет Количина : 1pc *Бои : како на слика *Материјал : вештачки стп calla лили цвет *Големина : За 10cm X9cm *Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика и рачно изработени, објектот може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Најава-како да се цел
Превозот начин :
Нема Следење на број за мали цел( цел цена ), предизвика тоа ќе се зголеми вашето купување цена, ние само се обидуваме да понуди најдобра цена за вас.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/ Преку продавачот превозот начин-следење на број може да проверите само информации во продавачот' земја, нема информации во купувачот' s земјата.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mailможе да се провери информациите за сите на патот.
Руски пријатели ве молиме да обрнете внимание :
1. да се обезбеди целосна име.
2. Пакет треба долго време, тоа е подобро да се избере Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.( ако изберете Продавачот за Испорака Метод , НЕ ОТВОРЕН Спор во Рок од 60 Дена ,благодарение )
Бразилецот пријатели ве молиме да обрнете внимание.
1. Повеќето пакет треба 20 до 50 дена, но неколку пакет потреба од 70 до 90 дена, тоа е нормално.
2 .100% Предлагам да се избере Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.

Повеќе информации

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Број На Модел На:
GB10044
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
вештачко цвеќе
Тип На Објект:
свадба boutonniere/зглоб цвет
materail:
вештачко цвеќе
Количина:
1 Компјутер
Големина:
About 10cmX9cm