.

LAIKOU Природен се Етерични Масла Негување Тело Измијте Длабоко Чистење Навлажнувачки Белење Туш Гел за Нега на Кожата Бања Гел 500G

LAIKOU Природен се Етерични Масла Негување Тело Измијте Длабоко Чистење Навлажнувачки Белење Туш Гел за Нега

1324.32
DEN 794.00 -40 %

Износ
Това е достапна


LAIKOU Природен се Етерични Масла Негување Тело Измијте Длабоко Чистење Навлажнувачки Белење Туш Гел за Нега на Кожата Бања Гел 500 G
Употреба : По капење сува, да преземат соодветни тело
лосион се нанесува на телото или сакате да ја подобри сајт,
нежно допрете начин да се кружни движења масирајте додека целосно апсорбирана
1.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на ТТ, Western union, Moneygram и други како што е подолу.
2.Ние не сме одговорни за царински давачки.
3.Имате 15 дена да се направи исплата откако ќе се направи нова цел, инаку aliexpress ќе се затвори цел. 1.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Aliexpress Превозот, Сингапур Пост Epacket, Пос Малезија, SFExpress. Но, ако не одберете превозот метод, ние ќе го испратам до вас од страна на продавачот за испорака метод.
2.Тоа обично треба за 30 до 60 дена, повеќе или помалку, за да вашата земја, руската Федерација, можеби е потребно повеќе од 60 дена; и Бразил некои пати треба повеќе од 90 дена. Ако не можете да го зедов тоа во време ве молиме контактирајте со нас
Обично ние ќе ја испрати на производот во рок од 5 дена по вашата исплата.
3.Превозот статус нема да се ажурира толку брзо, Тоа треба 5 до 10 дена да се ажурира. 4. Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС . Инаку ние би можеле да го промените други превозот метод на бродот на наредби. Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ја или наплата за вас.
Ако не примате предметот по заштита на време, ние ќе го препрати или наплата за вас. Ако откажана редот, Ali Express ќе се врати на плаќање во рок од 7 to12 дена. Тоа ќе биде испратена назад до карта ќе се плаќа.
Како да се провери наплата, можете да кликнете на овој веб https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?type=KNOWLEDGE_BASE&help Id=71&language=en_US

Повеќе информации

Мирис:
Трендафил
Тип На Објект:
гел за туширање
Бренд Име:
LAIKOU
Состојка:
се етерични масла се
Број На Модел На:
Роуз Тело Измијте
НЕТО-WT.:
500g
Рок На Траење:
3 Години
Ефикасноста:
Чистење | Заличи | Навлажнувачки| Јадев | Долготраен Мирис