.

5D дијамант везови diy дијамант Сликарство паун слики дијамант мозаик Везана дијамант слика дома декор платно подарок

5D дијамант везови diy дијамант Сликарство паун слики дијамант мозаик Везана дијамант слика дома декор платно

149.76
DEN 142.00 -5 %

Износ
Това е достапна


5 D дијамант везови diy дијамант Сликарство паун слики дијамант мозаик Везана дијамант слика дома декор платно подарок
Платно Големина : 30*40cm(не големина на слика)
Алатка поставува : пенкало/лепак/пластичен послужавник
Напомена : Ова е diy дијамант сликарство,не се заврши сликата,треба заврши со себе.

Повеќе информации

Бренд Име:
АВТОРА ПРОДОЛЖУВА ДА РАБОТИ YUE
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Pasting Област:
Делумно
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Шаблон Тип:
Животните