.

Инфраред интелигентни анти- 'рчи апарати' Рчи-престанување на опрема за Орална примена на Биолошки електронски ' рчи затка

Инфраред интелигентни анти- 'рчи апарати' Рчи-престанување на опрема за Орална примена на Биолошки електронски

DEN 498.72

Износ
Това е достапна


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
Интелигентни инфрацрвените уреди анти ' рчи ' рчи ' рчи - електронски equipamento запре усно уреди Карактеристики : Големина : 6 * 5. 5 cm Тежина : 100 g Боја : темно сина Функција опис : 'Рчи затка машина е еден вид на револуционерниот и иновативен дизајн, патент дизајн начин на биоенергија, намалување на фреквенција и број на' рчењето. Детектор и специјален дизајн на значењето и микробиолошка контрола на интегрирано коло, кога корисникот се откриени повеќе од 65 децибели 'рчењето е повеќе од три пати, па дури и четири секунди пулсот сериозен стимул автоматски ќе се откажете од нивната кожа, телото одраз ќе им овозможи на корисниците да грлото uvula тонус на мускулите се промени, да ја вратите оригиналната респираторен тракт опструкција мека, корисникот само промена во образованието положба на спиење, да може ефективно да се подобри феномен за третман на' рчењето. Карактеристики и предности : 1). Нема несакани ефекти. 2). Квалитетот на пулсот е слаб нема да влијае врз нормалното спиење. 3. Автоматско филтрирање на бучавата во позадина и средина, ефективен за детекција и идентификација на корисникот на ' рчењето. Четири. Интелигентна енергија животот за заштеда на опрема Пет. 8 часа на проектот ќе биде автоматски затворена. Шест. Тип на Стилски табела проект. Погоден за : 1). Стави вашиот ' рчењето наизменична 2). Се должи на ' рчењето и апнеа 3. Поради ' рчењето, сериозно влијание спиење квалитет партнер или семејството Четири. Последователно ' рчењето и апнеа, церебрална ischemia и hypoxia Пет. 'Рчењето е сериозни кардиоваскуларни болести, нервниот систем болести. Пакување детали : 1 * електронски ' рчи затка 1 * мал клуч, 1 * бразлетна 1 * англиски упатство
Не испрати кутија

Повеќе информации

Тип На Објект:
Спиење & ' Рчењето
Притисок Опсег:
4-25 cmH2O
Број На Модел На:
Ангел Грижа ' рчи затка
работа на владата:
Авто
Материјал:
Алуминиум
Тип:
Анти ' Рчи Зглоб Види
Бренд Име:
HANRIVER