.

YINGPEI Цвет Tote Торба Луксузен Бренд Стп Кожа Жените Чанта гласник houlder Чанта од Познатиот Дизајнер Crossbody Кеси

YINGPEI Цвет Tote Торба Луксузен Бренд Стп Кожа Жените Чанта гласник houlder Чанта од Познатиот Дизајнер Crossbody

1550.40
DEN 915.00 -41 %

Износ
Това е достапна

Почитувани купувачот, добредојдовте на нашата продавница : Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно за помош, наместо поднесување на наплата барање или спор. Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Бидејќи на камерата и светлината причини, можеби litte боја грешка. И бидејќи на прирачник за мерење, тоа ќе биде од 1-2cm грешка. Пред да се купување на овој торба, pls бидете сигурни дека сте виделе јасно големина (боја) на торба.
ќе споделување на нашиот производ или нашата продавница во кој било сајтовите за социјално вмрежување или видео сајтови. За да ни покаже линк или слика. Како што се Face Book твитер youtube скопје pinterest google + VK tumblr myspace meetup meetme означени .. ние ќе се даваат далеку купони купони никакви ограничувања.

Повеќе информации

Големина:
Max Length 26cm
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Цвеќиња
Бренд Име:
YINGPEI
Број На Модел На:
127
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Шаблон Тип:
Флорални
Главен Материјал:
PU
Обликот:
Satchels
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Стил:
Свежи
Надворешноста:
Никој