.

10 КОМПЈУТЕРИ 2 Pin Автомобилската Конектори автомобил конектор јакна со Терминал DJ7027Y-2-21 2P

10 КОМПЈУТЕРИ 2 Pin Автомобилската Конектори автомобил конектор јакна со Терминал DJ7027Y-2-21 2P

DEN 356.64

Износ
Това е достапна

Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.(Кога ќе поднесе цел,платите на тоа по што ние се прилагоди на цената.Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 3-10 дена по испорака.Ви благодариме!^_^.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот.Ние топло ви посакам добредојде на трговец на големо или пад на превозот продавачот за да поставите масовно цел од нас,ние ќе ви ги даде светла цена.Секој врати треба да бидат засновани на докази.Овие трошоци се на купувачот одговорност.ако пратката не пристигне во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.
Се Враќа&Гаранција
1.
Повратни информации
Вашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад.Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите сите информации (како што се големина,боја,цена,пакет,итн.Така не се грижите за следење информации coundn не бидат проверени пред период,тоа е нормално.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biddingying.Сите плаќање е заштитена од Зачувам,и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.
Кина Пост Воздух Пошта обично трае 10-30 работни дена во вашата земја.И ние ќе реагираат на ист веднаш!Ако не сте задоволни со нас,ве молиме љубезно ни каже причините и деталите. )И ние, исто така, ја прифати вашата OEM наредби.
Плаќање
1.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece.

Повеќе информации

Број На Модел На:
DJ7027Y-2-21
is_customized:
Yes
Тип:
Адаптер
Пол:
Женски