.

Lyudmila Безжична Камера За Мерцедес Бенц C Класа W204 Автомобил Задните видите Обратна Камерата / HD CCD Ноќ Визија / Лесна Инсталација

Lyudmila Безжична Камера За Мерцедес Бенц C Класа W204 Автомобил Задните видите Обратна Камерата / HD CCD Ноќ

1734.72
DEN 1370.00 -21 %

Износ
Това е достапна

S/N Сооднос : >48 Db 10. Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден.5 mm Конектор Wirelss Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера
За Мерцедес Бенц MB W204 2007~2014
За Мерцедес Бенц MB W204 Facelift СЕДАН 4 D 2011~2014
За Мерцедес Бенц MB W204 5 D ВАГОН 2011~2014
За Мерцедес Бенц MB W204 Купе 2 D 2011~2014
Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН .Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.Видео Излез : 1.Видео Кабел Должина : околу 6m Главни Карактеристики : - 2. МОДЕЛ ПОМОШЕН е за поврзување со protable GPS.Леќи на камерата : 18.

Повеќе информации

Бренд Име:
Lyudmila
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Безжичната
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Одговара:
ЗА Мерцедес Бенц C Класа W204 2007~2014