.

100pcs Праска цвет Симулација Вештачки Растенија Цвет Флорални Уметност Додатоци DIY Дома Дневна соба Градина Декорација

100pcs Праска цвет Симулација Вештачки Растенија Цвет Флорални Уметност Додатоци DIY Дома Дневна соба Градина

DEN 9120.00

Износ
Това е достапна


Спецификација :
Бренд нови
Материјали : свила и пластика
Должина : околу. 65cm
Боја : Розова / Rose Red / Бела / Жолта /Црвена
Вештачки цвеќиња, добро направени и vibrantly обоени, изгледа реален и убава.
Совршен за декорација свадба партија, дом и градина, канцеларија, кафе куќа и така натаму.
Пакет се вклучени :
1pc x вештачки праска гранка (други додатоци не се вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 2-3cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
Подолу е 125 cm долги
ако ви се допаѓа,ве молиме посетете ја нашата продавница или контактирајте ме!

Повеќе информации

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Цвеќе Лозата/Ратан
Број На Модел На:
862
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет