.

CiNily Создадени Син Оган Опал Позлатен Сребрен Накит Поставите трговија на Големо и Мало Топла за Жените Накит Pendant Dangle Обетки OT96

CiNily Создадени Син Оган Опал Позлатен Сребрен Накит Поставите трговија на Големо и Мало Топла за Жените Накит

777.12
DEN 622.00 -20 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Метална боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
OT96
Бренд Име:
CiNily
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant & Обетки
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
сребро позлатен
Гем Боја:
Сина
Камен:
син оган опал
Количина:
1 сет
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes