.

F женски џек да се SMA женски џек 4Four дупка панел со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 8 20cm Висок Квалитет RF кабли

F женски џек да се SMA женски џек 4Four дупка панел со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 8 20cm

230.40
DEN 196.00 -15 %

Износ
Това е достапна


* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра по услуга и да го реши секој проблем.
* За голема количина купувањето, ве молиме ни e-mail или да испратите порака да се бара котација.
* Вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедницата и растат. ( Ако големо количество купување, pls.
* Ако не сте задоволни со производот, ние го цениме вашиот Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД. Со Почит!
Ви благодариме за вашето време и со Среќа!
Авторските права од страна на Tanger 2005-2015
.
* Покрај тоа, ве молиме оставете порака за цел за точно конечна должина (50cm) или Контактирајте со нас, тогаш ние ќе го направи "Конектор А до Б во 50cm долг кабел" за вас и да брод од ПОБРЗО.
* Ние го прифатат плаќање преку Visa, Master Card, American Express, Moneybookers, Банкарски Трансфер, Western Union.
* Ако сте незадоволни од било која причина, pls.
* Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 работни дена по уплатата примени ( освен за викенди и празници ). опсег : -65 ~ +165 (ЈП кабел -55 ~ +85)
* Отпорност : 50 ohm
- Пакет се вклучени : * 1 x F женски џек да се SMA женски џек 4hole панел RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Низок Губење кабел 8inch 20cm
- Важни Совети :
* Доколку сакате овој елемент во 50cm должина, наместо 20cm должина, може да се одржи редот на оваа 20cm кабел заедно со објектот "30cm Наставката-кабел" во исто време.
* Ние само брод нарачки на вашиот Зачувам превозот адреса. не се брзи за да се остави негативен или неутрален повратни информации, ве молиме контактирајте со нас frist. ние работиме напорно за да бидете сигурни дека e Bay клиент 100% задоволни и да ги реши било каков проблем.

Повеќе информации

Број На Модел На:
C146F316H4L20
На едниот крај Конектор A:
F женски џек ( надвор завртка & центар за женски дупка pin)
На другиот крај Конектор Б:
SMA женски џек 4hole панел ( надвор завртка & центар дупка женски pin )
кабелот тип:
RG316 Pigtail Кабел
Должина на кабел:
8inch ( за 20cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp Кабел Планината