.

FEELDO 1Pc 20meters 2,5 mm TRRS Џек Конектор Да 4Pin Видео Кабел За Продолжување Камион/Ван Автомобил DVR Камера Копија Камера #FD-2091

FEELDO 1Pc 20meters 2,5 mm TRRS Џек Конектор Да 4Pin Видео Кабел За Продолжување Камион/Ван Автомобил DVR Камера

733.92
DEN 646.00 -12 %

Износ
Това е достапна

[Карактеристики] Ако инсталирате копија на камерата или DVR пред камера во камион или комбе автомобил,оригиналниот 2,5 mm TRRS видео кабел е краток.во тоа време,треба 10meters кабел. [Спецификации] Конектор Тип : 2,5 mm TRRS Џек Да се Машки 4 Pin Кабел Должина : 20meters *Известување* Пред купувањето,ве молиме потврдете го вашиот уред поддржува 2,5 mm TRRS AV влез и тоа е 4 Pin Машки конектори.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Име На Модел:
FD-2091
Напон:
12V
Бренд Име:
FEELDO
Од Моќ:
12
Специјални Функции:
Продолжување На Кабелот
Објектот Големина:
20м
Објектот Тежина:
0.35kg