.

DIY Заклучување Налепница Автомобил Заклучување на Вратата Покритие Одговара За Тојота Сиена Zelas Sequoia Такома Hilux FJ cruiser 4 парчиња По Поставување

DIY Заклучување Налепница Автомобил Заклучување на Вратата Покритие Одговара За Тојота Сиена Zelas Sequoia

137.76
DEN 122.00 -11 %

Износ
Това е достапна


DIY Заклучување Налепница Автомобил Заклучување на Вратата Покритие Одговара За Тојота Сиена Zelas Sequoia Такома Hilux FJ cruiser 4 парчиња По Поставување
Опис :
1.4 компјутери по поставување
2.Изработени од полипропилен
3.лесно да се инсталира
4. Автомобил Модел : За Тојота Сиена Zelas Sequoia Такома Hilux FJ cruiser
Функција : 1.Совршена декорација за вашиот прекрасен автомобил. 2. Hight квалитет, боја нема да се промени во 1year. 3.Намалување на бучава и вибрации при затворање на врата 4.Заштита на вашата врата Напаѓач од ' рѓа 5.Вбризгување-украсениот термопластични обезбедува супериорни сила и издржливост 6. Лесно да се инсталира . 7. Професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
Повратни информации
Би можеле да ни дадете добар фидбек и Целосна 5 ѕвезди за опис,превозот,комуникација ако не сте задоволни.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас одеднаш,ние ќе ви одговори што е можно поскоро откако ќе ја прочитате.
Ако стварта е оштетена,скршени и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.

Повеќе информации

Бренд Име:
muchkey
Број На Модел На:
24796
Материјал:
pp+налепница
Производи име:
Автомобил Врата Заклучување На Капак
Автомобил модел:
За Тојота Сиена Zelas Sequoia Такома Hilux FJ cruiser
боја:
Црна
Карактеристики:
Водоотпорен и Rustproof
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC/ISO9001
Авто Дел:
Автомобил Врата Заклучување На Капак
Автомобил Вратата Заштитна Маска:
безбедност Автомобил Врата Заклучување на Капак
поставување заклучување на вратата:
маска за заклучување
Автомобил Заклучување На Вратата:
Автомобил Заклучување На Вратата
автомобил додатоци:
Автомобил Стил