.

2pk Мастило касети Замена HP 56 HP56 Б.К За Deskjet 450/5150/5150c/ OfficeJet 2110/4110xi / PhotoSmart 100/230/7150 v

2pk Мастило касети Замена HP 56 HP56 Б.К За Deskjet 450/5150/5150c/ OfficeJet 2110/4110xi / PhotoSmart 100/230/7150

DEN 1032.00

Износ
Това е достапна


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
HP 56
Црна
2
25 ml
Компатибилен HP56 за печатач DESKJET 450 CI, 5145, 5150, 5151, 5550, 5551, 5552, 5650, 5652, 5655, 5850, 9600, 9650, 9670, 9680. Photosmart, 100, 130, 145, 230, 245, 7000 Серија, 7150, 7260, 7345, 7350, 7459, 7450, 7550, 7660, 7755, 7760, 7762, 7960 Сите Во Еден PSC1110, PSC1200, PSC1205, PSC1210, PSC1213, PSC1215, PSC1217, PSC1219, PSC1315, PSC1317, PSC1340, PSC1350, PSC1355, PSC2105, PSC2110, PSC2115, PSC2171, PSC2175, PSC2179, PSC2210 PSC2410, PSC2510, PSC2405, PSC2410x, PSC2410v, PSC2420, PSC2510xi И DESKJET 400/410 копир / 450 Officejet 1110, 4105, 4110, 4215, 4219, 4255, 5145, 5151, 5550, 5552, 5652, 5655, 5850, 5505, 5510,5610, 6110, 9650, 9670, 9680 & ДРУГИ
Квалитет : XL Капацитет СОСЕМА НОВ ВАКУУМ ЗАПЕЧАТЕНИ ДО 2 ГОДИНИ рок на траење ISO9001 И ISO140001 СЕРТИФИЦИРАН ПРОИЗВОДИТЕЛ 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД !!! Превозот : Сите налози издадени во рок од 24 часа, од страна на велика Британија, Германија, Франција, Италија и другите даватели на поштенски испорака (како на пример 1 Курир или приватни Курир) нормален распоред пред 4 o 'clock во попладневните часови. Се враќа Политика Не е 2 годишна гаранција од времето на купување на нашите патрони; ако треба да се доживее проблеми контактирајте со нас и погрешната предмети ќе бидат заменети или вратени по барање Контакт со нас пред да се врати било предмети ве Молиме бидете сигурни дека ќе имаат јасно прочитајте ги инструкциите. кои можат да бидат испорачани со производот, или се прикажува на екранот на нашата веб страница. Сите производи кои се изјасниле како погрешни, туку се резултат да биде во исправна состојба по враќањето, нема да бидат вратени. За не-погрешни стоки ние исто така нудиме 6 месеци се враќа гаранција. Ако касети се неотворена и препродажба состојба, целосна наплата минус оригиналниот поштенски трошоци ќе бидат применети. Случајно оштетување, запоставување или злоупотреба на предмети нема да биде прифатливо за враќање. Клиентот ќе ги плати било превоз трошоци кои се вклучени во враќање каде стоки обезбедени се побара и да не се погрешната Наплата ќе биде направен од страна на истата метод на плаќање, ако е можно Moreinks не снабдување касети за препродажба -.. ако нашите производи се препродадени ние не може да ја прифати одговорноста за неправилната предмети, Каде производи се произведени или прилагодени од страна на купувачот за своите спецификација ние не можеме да прифатиме одговорност за соодветност за целта на производи обезбедени.

Повеќе информации

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
COAAP
Број На Модел На:
Deskjet 450/5150/5150c
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
DESKJET 450CI, 5145, 5150, 5151, 5550, :
DESKJET 5850, 9600, 9650, 9670, 9680
Photosmart, 100, 130, 145, 230, 245:
Photosmart 7150, 7260, 7345, 7350, 7459
Photosmart 7660, 7755, 7760, 7762, 7960:
PSC1110, PSC1200, PSC1205, PSC1210, PSC1213,
PSC1219, PSC1315, PSC1317, PSC1340, :
PSC2175, PSC2179, PSC2410 PSC2410,
PSC2410x, PSC2410v, PSC2420, PSC2510xi:
DESKJET 400/410 копир / 450
Officejet 1110, 4105, 4110, 4215, 4219:
Officejet 4255, 5145, 5151, 5550, 5552
Officejet 6110, 9650, 9670, 9680:
Officejet 5655, 5850, 5505, 5510, 5610