.

Свадба Торта Topper Plug дрвен материјал Свадба торта вметната персоналните свадба декорација дрво plug WT047

Свадба Торта Topper Plug дрвен материјал Свадба торта вметната персоналните свадба декорација дрво plug WT047

374.40
DEN 345.00 -8 %

Износ
Това е достапна


Имаме 11 стилови за да изберете,го бројот на моделот на секоја слика,ве молиме оставете го бројот на моделот на
кој ќе го избере,или ние испрати по случаен избор.

Повеќе информации

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
WT047
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Дрво
Торта Алатки Тип:
Торта Topper Приклучок
боја:
Дрво
Материјал:
Дрво
Стил:
11 стилови за да изберете,ве молиме оставете број на модел,или ние испрати по случаен избор