.

3PCS Висок квалитет Најновите Замена Моќ Алатка Батеријата 22.2 V 2.0 Ah 2000mah Li-ion Тип Б за Dyson DC31 / DC34/DC35/DC44 /DC 45

3PCS Висок квалитет Најновите Замена Моќ Алатка Батеријата 22.2 V 2.0 Ah 2000mah Li-ion Тип Б за Dyson DC31

5040.00
DEN 4738.00 -6 %

Износ
Това е достапна


3 X Висок квалитет Најновите Замена Моќ Алатка Батеријата 22.2 V 2.0 Ah 2000mah Li-ion Тип Б за Dyson DC31 / DC34/DC35/DC44 /DC 45
Спецификации :
Тип На Производ : Замена На Батеријата
Хемија : Li-ion
Клетки : 6-Cell
Напон : 22.2 V
Капацитет : 2000m Ah
Замена PN. :
ЗА 917083-01, 17083-2811, 18172-01-04, 17083-4211 17083-04
Компатибилен со : ЗА Dyson DC31,DC35 тип Б, DC44 Животно,DC45, DC31, DC31 Животно, DC34, DC35, DC35 Животно, DC35 Ексклузивни
Предност :
* Под ист квалитет,што може да се добие најниска цена од нашата фабрика
* Брза испорака
* Висока густина на енергија
* Висока работен напон за еден батеријата клетки
* Загадување-бесплатно
* Долг циклус живот
* Нема меморија ефект
Пакет :
3 *Замена DC35-Тип-Б 6-Cell пакет
торба

Повеќе информации

Номиналниот Капацитет:
2200MAH
Големина:
Prismatic
Бренд Име:
ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
ЗА Dyson DC31 DC35 DC44 DC45 Тип Б серија
Батеријата Број:
3
Тип:
Li-Ion
Замена На Батеријата:
Yes