.

5 Листови Гроздобер рачно изработени Налепници Kraft Етикета Налепница DIY Рачно Изработени За Подарок Торта Печење Запечатување Налепница 60pcs/многу

5 Листови Гроздобер рачно изработени Налепници Kraft Етикета Налепница DIY Рачно Изработени За Подарок Торта

39.36
DEN 33.00 -16 %

Износ
Това е достапна


Материјал : хартија налепница
Лепило : силно лепило
Големина : 2.7 CM
Количина : 5 листови/60 компјутери (12pcs во лист), само налепница,другите се decoreation
Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната,Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт (Кина ЕМС веб-страница). Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа Терминот Ние да не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.

Повеќе информации

Возраст:
>3 години
Обликот:
Круг
Големина:
2.7CM
Број На Модел На:
мемо налепници
Бренд Име:
SHNGki
Материјал:
Хартија