.

skylarpu Нови 8inch 4 Wire Resistive Екран на Допир Панел за USB Контролер за Полнење За EJ080NA-05B Екран на допир панел Стакло Бесплатен превозот

skylarpu Нови 8inch 4 Wire Resistive Екран на Допир Панел за USB Контролер за Полнење За EJ080NA-05B Екран

DEN 1233.60

Износ
Това е достапна

Благодарам многу !
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Ние исто така, обезбеди 12 месеци бесплатно одржување.Ако вашиот потврда време излегува,што се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го продолжи времето за испорака во прв пат.
Ве Молиме Имајте Во Предвид Пред Шопинг :
1. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако ви треба целосна следење,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ,и да додадете на пари за следење. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ве молиме не't open спорот во рок од 65 дена.Производот е бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која може да'т да се следи по парцела лево Кина. Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.

Повеќе информации

Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
EJ080NA-05B
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен:
EJ080NA-05B
QC:
Место на Потекло:
Шенжен,Кина (Копно)
цена:
трговија на големо цена
време на испорака:
Обично 3-5 дена
државната:
во парк
Големина:
8inch
Активната област димензија:
183mm x 141mm