.

HD SONY CCD Задна Камера За Lexus CT200h (ZWA10) 2011~2014 Интелигентни Паркинг Песни се Јават на Резервната / NTSC РКА ПОМОШЕН 580 ТВ Линии

HD SONY CCD Задна Камера За Lexus CT200h (ZWA10) 2011~2014 Интелигентни Паркинг Песни се Јават на Резервната

2779.20
DEN 1834.00 -34 %

Износ
Това е достапна


Целосно Опционално Конектори За Различни Екраните!
Забелешка : за Да користите Иглички конекторот, може да се поврзете со автомобил фабричките екран кој е без РКА или ПОМОШЕН конектор, но таа има потреба од стручен Електричар кој знае кој жица е за видео знак жица, видео заштитно јаже, и откривање на жица. Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден.
Најдобар Моќ Relay Protection!
Целосна Сетови, Сите Потребни Додатоци Жици Дојде!
Висок Квалитет Спецификации!
Инсталација на Жици Дијаграм, Лесно да се Инсталира !
Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера
За Lexus CT200h (ZWA10) 2011~2014
Цел Процес :
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање преку Ali Express ЗАЧУВАМ. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Сите Европа земјите купувачи, ако одбра да брод од страна на DHL, треба да се плати царина должност за пакет вредност до $25. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашата управуваат. Повратни информации Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. 7) Оддалечена област такса исклучени , за адреси наведени во оддалечените области на DHL/UPS-от веб-страница, ќе се наплаќа екстра САД$35. Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации.
Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера
За Lexus CT200h (ZWA10) 2011~2014
NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / Вода-Доказ / Широк Агол
Изградена Во Gyroscope Сензор !
Инсталација Место : Задржани Дупка За Камера (ве Молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил е со оваа дупка)
Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ". 5) Бразил купувачи, ако избра локација за подигнување на превозот начини, мора да снабдување вашето даночен број ДДВ или CPF. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот.
Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера
За Lexus CT200h (ZWA10) 2011~2014 година [ Купувачот Известување ] 1) сад купувачи, ние ќе испрати пакет од "Специјална линија Сингапур пост" која е бесплатен превозот и брза (околу 2 недели)! 2) руската Федерација купувачи, ние ќе испрати пакет од "Специјална линија Сингапур пост" која е бесплатен превозот и брза (околу 2 недели)! 3) Велика Британија, Франција, Германија, Itay и Шпанија купувачи, ние ќе испрати пакет од "Специјална линија Сингапур пост" која е бесплатен превозот и брза (околу 2 недели), нема потреба да се плати било обичај данок ! Германија купувачи, ако избра локација за подигнување на превозот начин, ве молиме да снабдување вашето AVT или EORI број.

Повеќе информации

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
Liandlee
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS