.

40PCS Не-пациентот се Чувствува полиестер Ткаенини ракав мека крпа Деца DIY Божиќ Занает 1mm Дебели Мешана Боја Дома Декорација -Y102

40PCS Не-пациентот се Чувствува полиестер Ткаенини ракав мека крпа Деца DIY Божиќ Занает 1mm Дебели Мешана

208.32
DEN 198.00 -5 %

Износ
Това е достапна

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Повеќебојна (Боја ќе испрати случаен избор, ако купуваат повеќе, ќе се добие ист вид на боја или неколку боја.) Материјал : Полиестер Совршен за неограничен опсег на внатрешна и надворешна проекти, вклучувајќи ги, постери, банери, уметности и занаети, и сценски дизајн. Брилијантен, не-исчезнува бои. Креирај свој накит, капи, торби, purses, кукли итн. Декорација на книги, карти, рамки и многу повеќе! Големина : 15x15cm/5.91x5.91" Дебелина : прибл. 1 мм/ 0.004" Количина : 40 PCS
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
40pcs x Чувствува лист платно (Други додатоци не се вклучени)

Повеќе информации

Тип:
Velveteen Ткаенина
Техника:
Nonwoven
Ширина:
15cm
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
3T4589
Дебелина:
прибл. 1 мм/ 0.004