.

Година Мода Есен Зима Мажите Во Ровот, Грб Долг Тенок Одговара Overcoat Јакна Правец На Палта Мода Outerwear Блузи H9

Година Мода Есен Зима Мажите Во Ровот, Грб Долг Тенок Одговара Overcoat Јакна Правец На Палта Мода Outerwear

1230.72
DEN 1157.00 -6 %

Износ
Това е достапна

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. (GMT+8) од понеделник до сабота . Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.
1 x Мажи Грб
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.2016 Година Мода Есен Зима Мажите Во Ровот, Грб Долг Тенок Одговара Overcoat Јакна Правец На Палта Мода Outerwear Блузи H9 Функција :
100% Сосема Нов!
Стил : Euramerican Стил
Облека Тип : Мажите Во Ровот, Грб Долг Тенок Одговара Overcoat Јакна Правец На Палта
Материјал : Памук Мешавини
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја
Ве молиме овозможи 2-4cm се разликува поради прирачник за мерење
Азија Големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина,ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред купување.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Еден Гради
Маскирани:
No
Дебелина:
Стандард
Јака:
Пак надолу Јака
Облека Должина:
Долго
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Обвивка Материјал:
Памук
Декорација:
Копче
Монтажни Дел:
Никој
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Worsted
Број На Модел На:
N/A
Бренд Име:
Swokii
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Пол:
Мажи