.

10PCS/МНОГУ 3g сепија лигњи cuttlefish inkfish seasleeve форма на вештачки светлечки мека силика гел намамат ноќ мамки за риболов справи

10PCS/МНОГУ 3g сепија лигњи cuttlefish inkfish seasleeve форма на вештачки светлечки мека силика гел намамат

322.08
DEN 251.00 -22 %

Износ
Това е достапна


3g сепија лигњи cuttlefish inkfish seasleeve форма на вештачки светлечки мека силика гел намамат ноќ риболов мамки за риболов справи
нето тежина : 3g
материјал : силика гел
ќе добиете 10pcs оваа мами во вашиот испорака на пратката, премиум квалитет за прозрачна ноќ риболов.

Повеќе информации

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат