.

Железо Spacer Монистра, Круг, Златна, околу 3.2 mm во дијаметар, дебелина 3мм, дупка: 1.2 mm

Железо Spacer Монистра, Круг, Златна, околу 3.2 mm во дијаметар, дебелина 3мм, дупка: 1.2 mm

852.96
DEN 614.00 -28 %

Износ
Това е достапна


Железо Spacer Монистра, Круг, Златна
Големина : околу 3мм во дијаметар, дебелина 3мм, дупка : 1.2 mm.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Повеќе информации

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
E006-G
Објектот Тежина:
492 g
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Golden
Употреба:
spacer монистра
единица:
10000pcs
Материјал:
Железо