.

5pcs 45MM Капчиња Работ Ротари Машина Секачи Ножеви Комбинација Ткаенина и Кожа Хартија Ролери Занает Челик Кружни Рефил се Вклопува

5pcs 45MM Капчиња Работ Ротари Машина Секачи Ножеви Комбинација Ткаенина и Кожа Хартија Ролери Занает Челик

451.68
DEN 249.00 -45 %

Износ
Това е достапна


Капчиња Работ,SK-7 увезени ножеви, по 7 посебна обработка на направени, во споредба со просечната должина на домашните сечење одбор шест пати подолго.
Идеален за сечење хартија, платно, кожа, пластика, текстил, итн.За сечење дома,
за статистика, училиште, продавница, особено употребата на технологијата.
Бидејќи со нож се направени од не ' рѓосувачки челик, тоа го задржува својот остар раб.
Повтори сечење не е погодена, оставајќи никаква трага по сечење 45mm ротационен нож сече до шест слоевите од ткаенина во исто време.
Користете Совети
1. Остар нож, се користи внимателно, а не да биде надвор од дофат на мали деца;
2. Ако на долг рок не е во употреба , ве молиме да се откажат од некои од нафта во машина глава ,
подолг живот.
3. Круг ножот за потрошен материјал, поради лична употреба и различни навики
Големина на :
Дебелина Дијаметар : 0.3 mm,
Дупка со Дијаметар : 8мм,
Сечилото : 45mm.
Количина : 5 Pcs
Пакет Се Вклучени :
5 * 45mm Капчиња Работ Ротари Секачи Замена Ножеви

Повеќе информации

Број На Модел На:
Ротари Машина
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Hakkin
Рачка Материјал:
Ротари Машина
Тип:
Ротари Машина
Сечилото Материјал:
Ротари Машина