.

Haochu Едноставна Нордиските Декорација Мотивациони aphorism Писма Геометриски Платно Сликарство Печатење на Постер Decal Уметност Ѕид Дома декор

Haochu Едноставна Нордиските Декорација Мотивациони aphorism Писма Геометриски Платно Сликарство Печатење на

263.52
DEN 240.00 -9 %

Износ
Това е достапна


Карактеристики :
HAOCHU Бренд Име : Платно Сликарство Материјал : Платно Боја : бела црна Големина : 20x30cm,30x40cm,40x50cm,50x70cm Пакет содржина : 1pcs/многу Функција : Свадба, забава, Одмор, Бебе Туш, Кафе Бар Дома Декорација итн. За боја, а отпадоци малку боја различни, тоа е нормално, се надевам, ќе може да ги разбере! Известување:рамката не е вклучена. Прифати прилагодено сликарство.
Следниве се слични производи, се надевам дека ќе ви се допадне!

Повеќе информации

Големина (Инчен):
20x30cm без рамка, 30x40cm без рамка, 40x50cm без рамка, 50x70cm без рамка
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
L1612HG005
Бренд Име:
HAOCHU
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Медиум:
Масло
Предмети:
Писмо
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Објектот:
маслото
боја:
црна, бела
се користи за :
Свадба, забава, Одмор, Бебе Туш, Дома Декорација итн.
Големина:
20x30cm,30x40cm,40x50cm,50x70cm
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
30 мм Дебел Плоча