.

КОКЕР SPANIEL Симпатична Куче се Префрлите Налепници Винил Декоративни Ѕид Налепници 2SS0129

КОКЕР SPANIEL Симпатична Куче се Префрлите Налепници Винил Декоративни Ѕид Налепници 2SS0129

76.32
DEN 46.00 -40 %

Износ
Това е достапна

Бидете сигурни дека вашата исплата адреса е точна. Ако предмети сте примиле е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 7 дена по приемот на објектот, ние ќе го замени уште еден нов или да се вратат ако акции надвор (испорака на плаќање не се враќа)
-Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи, ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации. Ако постои било каков проблем или прашања во врска со објектот или превозот, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа за вас. ако не се внимателно налепници во прилог на погрешна позиција, може да се користат нож за парче ѕидот агол подигна надвор, повторно паста, нормално овој производ може да се користи постојано, така што нема да абење;
5.Ние не може да се контролира превозот време. на некои повеќе големи модел спроведен, срамнети со земја може да биде малку меурчиња се појави, тогаш можете да го користите картичка гребење стружење да се отстрани воздушни меурчиња со игла ќе пробивајте или мал меур ниво може да биде, нема да влијае на севкупниот ефект на pasting;
3.ние може да реконструкција или повторно да ја прати.
Повратни информации :
Позитивна повратна информација е добредојдена.ставете пред најдобро со чиста крпа да ја избрише секоја солза од дрво, тоа е лесно да се залепи, па дури и подобро;
2.
-Ние веруваме дека може да произведе позитивно исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
3 ние брод во светот преку Кина пост воздухопловната. ако сте во прилог на површината на стакло или керамички плочки, бидејќи материјалот е релативно мазна.купувачот може да ја прими објект во 20-30 работни дена по плаќање направи (исклучени во сабота, недела и државни празници).летови и вашата локација и сл.
Услови за користење :
1. Ви благодариме за шопинг.
4 Ако не се добие производи по истекот на 30 дена од денот на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.
Враќање :
Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба.
2 Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен дена(исклучени во сабота, недела и државни празници), по целосната уплата. ако ставете влажни ѕидови, стареењето, или само четка боја, лепак, може да предизвика налепници исклучува автоматски, или може да предизвика пилинг ѕидови, може да се користи фен за коса топол воздух за сушење наслика на ѕидот или да се биде сам за некое време по стап, но ефектот може да се разликуваат, па ве молиме нашите клиенти изберете паста позиција;
4.тоа зависи од временските услови.

Повеќе информации

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Стил:
Креативните
Бренд Име:
YOJA
Сценарија:
Префрлете
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
2SS0129
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
боја:
Црна