.

девојки каубој панталони + кошула две парче поставува корејски мода Тексас Кошули комбинезони панталони 4-9 година H50807G10

девојки каубој панталони + кошула две парче поставува корејски мода Тексас Кошули комбинезони панталони 4-9

1343.52
DEN 1182.00 -12 %

Износ
Това е достапна


Деца блузи големина Големина Нас Големина Должина Биста Рамо Ракав висина 110 4 T 37 52 24 36 100cm 120 5 T 40 55 беа 25,5 38 110cm 130 6 T 43 58 27 40 120cm 140 7 T 46 62 28.5 42 130cm 150 8 T 49 67 30 45 140cm 160 9 T 52 68 31.5 47.5 150cm деца комбинезони големина Големина Нас Големина Панталона Хип Половината crotch висина 110 4 T 60 76 48 100cm 120 5 T 65 78 50 28 110cm 130 6 T 70 80 52 29 120cm 140 7 T 75 82 54 30 130cm 150 8 T 80 84 56 31 140cm 160 9 T 85 86 58 32 150cm

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 9T
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Turtleneck
Број На Модел На:
Петстотини дваесет и една милјарда сто шеснаесет милиони шестотини деведесет и три илјади четириесет и девет
Затворање Тип:
Патент
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Погоден Сезона:
Пролет, Есен
Sleeve:
Долг Ракав