.

Srjtek Нови Црно Бела 7.85 Инчен Допир Screenr Панел За Explay Партија Digitizer Таблет КОМПЈУТЕР Сензор Замена на Делови

Srjtek Нови Црно Бела 7.85 Инчен Допир Screenr Панел За Explay Партија Digitizer Таблет КОМПЈУТЕР Сензор Замена

600.00
DEN 510.00 -15 %

Износ
Това е достапна


Srjtek Нови Црно Бела 7.85" Инчен Допир Screenr Панел За Explay Партија Digitizer Таблет КОМПЈУТЕР Сензор Замена на Делови Висок Квалитет
Опис 1. Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка. 2. Ние ќе брод во 48 часа по завршувањето на плаќање. 3. Нашите производи ќе брод со силна пакување, Antistatic кеси +Меур торба +Картонска Кутија 4. Пред вас се потврдува екранот може да не работи совршено, ве молиме не користете лепило за да се инсталира на нашите екранот на вашиот опрема , ако екранот ставете лепак, ние не можеме да прифатиме да се врати и да го прашате за плаќање враќање.

Повеќе информации

боја:
Бела, Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
за Explay Партија допир
Бренд Име:
srjtek
Статус :
Висок квалитет
Боја :
црна, Бела
Големина :
7.85 инчи
Број На Модел На:
за Explay Партија допир
Користи:
за Explay Партија екран на допир
За:
за Explay Партија допир digitizer сензор стакло
Време На Испорака :
2-3 работни дена
Гаранција:
3 месеци