.

Многу 5pcs 3G Антени 800/900/1800/1900/2100MHZ 3dBi UMTS 3G RP-SMA Машки Ротација Omni Антени За GPRS CDMA WCDMA TD-SCDMA

Многу 5pcs 3G Антени 800/900/1800/1900/2100MHZ 3dBi UMTS 3G RP-SMA Машки Ротација Omni Антени За GPRS CDMA

DEN 424.80

Износ
Това е достапна


5 PC 3 GS Антени 800/900/1800/1900/2100 MHZ 3d Bi UMTS 3 G RP-SMA Машки Ротација Omni Антени За GPRS CDMA WCDMA TD-SCDMA
Детален Опис На Производот
Фреквенција Range MHz 850/900/1800/1900/2100
Bandwidth MHz 70/180
VSWR ≤2
Gaind Bi 3±0.7 d Bi
Макс Текст power W 50
Текст ImpedanceΩ 50
Поларизација Тип Вертикална
Антена Должина 110 mm
Конектор Тип RP SMA машки со чашката во центар
Складирање Температура -30 до +75
Оперативен Температура -30 до+75
.

Повеќе информации

Број На Модел На:
RP SMA
Бренд Име:
DexMRtiC
Фреквенција:
800/900/1800/1900/2100 MHZ
Добивка:
3±0.7 dBi
Конектор тип:
RP SMA машки со чашката
Антена големина:
L 110 mm D 9mm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип:
GPRS CDMA WCDMA TD-SCDMA Антена
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување,3G модем