.

LZHLQ Ретро Ткаенината Хривнија Мода Едноставни Геометриски Дебел Метал на Синџирот на Хривнија 2017 Трендовски Жените Позлатен Макси Накит Додатоци

LZHLQ Ретро Ткаенината Хривнија Мода Едноставни Геометриски Дебел Метал на Синџирот на Хривнија 2017 Трендовски

121.92
DEN 108.00 -11 %

Износ
Това е достапна


Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Нашето Ветување
1. Сите производи се еколошки
2. Сите нарачки во нашата продавница се сите имаат рекорд,па тоа ќе низок ризик на грешка.
3. Сите нарачки во нашата продавница ќе бидат испратени во текот на заповедал време на Aliexpress.
4. Ние и ветуваме на секој предмети ние продажба да ви е добро ,нови и ист стил со слика.
Детали За Производот
Материјал : Цинк Легура
Должина : 22+5 см
Тежина : 22 g
Производот Се Покаже

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZHLQ
Број На Модел На:
16KJ-F405
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Тежина:
22g
продолжен синџир:
5cm
Процесирање на нарачката време:
ќе пак добро и испрати рок од 48 часа
превозот:
Цел повеќе од 130$,бесплатен превозот од DHL,Fedex
Ние Прифаќаме:
Трговијата на мало,трговија на Големо,Dropshopping,Изменуваат,ОЕМ
Пакување:
хартиена кеса
Боја:
Како се покаже слика
Шема:
Како се покаже слика
Материјал:
Цинк Легура